Witamy w sklepie DRAGON WINCH

Wyciągarki

Dragon Winch seria Maverick

Dragon Winch seria EN

Dragon Winch seria Highlander

Dragon Winch seria Hidra

Dragon Winch seria Truck

Dragon Winch seria Przenośne

Dragon Winch seria Korbowe

Dragon Winch seria Łańcuchowe

Dragon Winch seria Industrial

DRAGON WINCH to nowoczesne wyciągarki, które powstają w oparciu o duże doświadczenie producenta, najwyższej jakości materiały oraz innowacje technologiczne. Dzięki temu są to najbardziej zaawansowane maszyny na rynku - niezawodne i w pełni sprawne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Wyciągarki DRAGON WINCH to przede wszystkim duża różnorodność modeli – w zależności od produktu, sprawdzają się zarówno w przypadku małych, jak i dużych pojazdów. Wyciągarki zasilane napięciem 12V lub 24V stosowane sa m.in do: samochodów terenowych, quadów, lawet, pomocy drogowej, samochodów specjalnych, pojazdów użytkowych, łodzi i wozów strażackich.

Rodzaje wyciągarek Dragon Winch

Prezentujemy Państwu wysokiej klasy wyciągarki Dragon Winch. Dysponujemy wieloma rodzajami, by idealnie zadbać o potrzeby naszych klientów. Poniżej prezentujemy pełen ich przegląd:

  • Wyciągarki elektryczne – renomowane produkty Dragon Winch do zastosowania codziennego – idealnie sprawdzają się w sytuacji, kiedy potrzebujemy dodatkowego osprzętu offroadowego, wyciągarki samochodowej czy lekkiej wyciągarki do zadań specjalnych. Nasze wyciągarki samochodowe elektryczne charakteryzują się niską masą, dużym uciągiem i niezawodnością.
  • Wyciągarki hydrauliczne – wysokiej klasy wyciągarki Dragon Winch Hidra. Są to modele o nieprawdopodobnej mocy – skorzystać na nich mogą różnego rodzaju służby – np. straż pożarna, ale także bardziej przemysłowe placówki – fabryki, porty, centra logistyczne. Nasze wyciągarki hydrauliczne charakteryzują się ogromną żywotnością, odpornością na wiele czynników zakłócających pracę, a także ogromnym uciągiem – nawet kilkudziesięciotonowym.
  • Wyciągarki ręczne (korobowe) – doskonałe w przypadku użytkowników, którym zależy na prostocie, niskiej cenie i wydajności. To idealne zastosowanie off-roadowe, ale także obowiązkowy sprzęt dla każdej złotej rączki. Wyciągarki korbowe znakomicie nadają się do różnych celów – z Dragon Winch macie Państwo gwarancję, że okażą się niezbędne.
  • Wyciągarki przenośne – seria przenośne przeznaczona jest dla osób, które pragną dysponować sprzętem o niewielkich gabarytach, prostej obsłudze i funkcjonalności. Wykorzystywane są w przypadku małych samochodów terenowych, quadów, a także łodzi. Wyciągarki mobilne Dragon Winch mają niską wagę, mocne silniki i unikatową jakość wykonania.

Wyciągarki samochodowe – dlaczego warto mieć je w swoim samochodzie lub quadzie?

Wyciągarka samochodowa nieraz potrafi uratować nas i nasz portfel. Co więcej, sprawdza się w wielu różnych warunkach, tam, gdzie zwykła pomoc nie byłaby w stanie dotrzeć. Specjalną rolę odgrywają one w jeździe off-road. Wyciągarki Dragon Winch sprawdzają się w przypadku konieczności wyciągnięcia pojazdu z opresji. Działają niezależnie od panujących warunków, charakteryzują się znakomitą trwałością i dużym uciągiem przy niewielkich gabarytach. To zdecydowanie propozycja dla osób, chcących sporadycznie jeździć poza trasą, ale także tych, które obawiają się zakopania w śniegu podczas zimy lub podróżujących po mniej sprawdzonych drogach.

Jakimi parametrami kierować się dobierając wyciągarki?

Najważniejszym parametrem jest oczywiście uciąg. W przypadku wyciągarki samochodowej warto inwestować w rozwiązania, które pozwalają na uciągnięcie ładunku o 1,5 x cięższego od masy maksymalnej naszego pojazdu. Warto także sprawdzać indywidualne cechy danego modelu – waga zestawu, moc, długość liny stalowej, a także oczywiście wymiary. Przeważnie ograniczając jednak zakup do konkretnego typu wyciągarki i biorąc pod uwagę jedynie podstawowe cechy, będziemy w stanie dokonać wyboru idealnie spełniającego nasze oczekiwania.

Wyciągarki czy wciągarki?

Wciągarki to produkty, które idealnie sprawdzają się w przemyśle. Pozwalają one na transport ładunków w pionie. Wyciągarki np. samochodowe lepiej radzą sobie w trudnych warunkach – np. off-road. Wyciągarki ponadto sprawdzają się w mobilnym wykorzystaniu – możemy dysponować modelem ręcznym lub przenośnym. Wciągarki mają bardziej ograniczoną funkcjonalność i niewątpliwie interesować będą osoby, które zajmują się przemysłem i produkcją, podczas gdy wyciągarki lepiej wpasują się w potrzeby zwykłego użytkownika.

Odkryj wysokiej klasy wyciągarki samochodowe Dragon Winch. Zapraszamy do wyboru sprawdzonych, wytrzymałych i wysokiej klasy rozwiązań do zadań specjalnych!

Filtry
129PLN 8900PLN
Zastosowanie
Zasilanie
strona reklama bok
Copyright by DRAGON WINCH 2021. All rights reserved.