Witamy w sklepie DRAGON WINCH

Wyciągarki - Dragon Winch seria Hidra

DRAGON WINCH HIDRA to nowoczesne wyciągarki hydrauliczne, które ze względu na prostotę obsługi oraz bardzo wysoką wytrzymałość, sprawdzają się w przypadku ciągników, dużych lawet i nie tylko.
Urządzenia z tej serii posiadają bardzo zróżnicowane parametry techniczne i wyposażone są w różne akcesoria, dzięki czemu znajdziecie Państwo wśród nich model dostosowany do Waszych potrzeb.
Polecamy je nawet tym osobom, dla których wciągarki samochodowe są niezbędne w najtrudniejszych warunkach – te z serii HIDRA z całą pewnością sprawdzą się doskonale.
Seria DRAGON WINCH HIDRA to wyciągarki hydrauliczne. Najważniejszą cechą tych wyciągarek jest bardzo długa
żywotność oraz wysoka odporność na ciężkie warunki pracy.

Seria HIDRA dedykowana jest:
- dużym lawetom,
- ciągnikom pomocy drogowej.


                   
Jaka działają wyciągarki hydrauliczne?

Wyciągarka hydrauliczna bazuje na napędzie hydraulicznym. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie potrzebna jest maksymalna moc – uciąg, a także niezawodność. Wyciągarki hydrauliczne korzystają z podstawowych rozwiązań, które zostały stworzone w obliczu odkryć z dziedziny fizyki wiele lat temu. Są to niewątpliwie jedne z popularniejszych wyciągarek stosowane w profesjonalnych sektorach – transporcie, straży pożarnej, w stoczniach i wielu innych dziedzinach przemysłu.

Wyciągarki te korzystają z napędu hydraulicznego, który jest napędzany za pomocą silnika elektrycznego lub spalinowego. Wyciągarka hydrauliczna nie musi być umieszczana na dodatkowej przyczepie. Dzięki serii Dragon Winch Hidra, mogą Państwo skorzystać z ogromnej mocy w bardziej przyjaznych warunkach. Są to samochodowe wyciągarki hydrauliczne o niskiej masie, ogromnej mocy i znakomitym wyposażeniu.

Wyciągarki hydrauliczne – zastosowanie

Ze względu na swój charakter – ogromną wydajność, niezawodność, znakomite parametry względem uciągu – znajdują one zastosowanie w wozach strażackich, lawetach, ciągnikach pomocy drogowej, a także wszędzie tam, gdzie liczy się możliwość transportowania ciężkiego ładunku. Wyciągarki hydrauliczne z powodzeniem sprawdzają się także w niektórych zakładach produkcyjnych – np. w stoczniach. Zasadniczo są to modele o niezwykle wysokiej żywotności, tym samym cena wyciągarek hydraulicznych przeważnie jest nieco wyższa od tych standardowych – elektrycznych. Wyciągarki hydrauliczne do ciężarówek to obowiązkowe wyposażenie w wielu sektorach transportu – np. w przypadku wielkogabarytowych ładunków. Wyciągarki hydrauliczne stosowane były od lat w żeglarstwie, teraz zarezerwowane są tylko dla tych najbardziej wymagających zadań tej gałęzi transportu. W przypadku ładunków o mniejszej masie, zdecydowanie preferowane są wyciągarki elektryczne.

Wyciągarki hydrauliczne Dragon Winch

Wyciągarki samochodowe hydrauliczne Dragon Winch charakteryzują się niezwykłą wydajnością, doskonałą trwałością i innowacyjną konstrukcją. Sprawdzają się przede wszystkim w przypadku ciągników, dużych lawet i wielu innych pojazdach, gdzie ważna jest bezkompromisowa moc. Osoby, które potrzebują modeli do pracy w najtrudniejszych warunkach, które cechuje ogromna żywotność i bezawaryjność – bezwzględnie powinny postawić na wyciągarki hydrauliczne Dragon Winch Hidra. Dostępne w naszym sklepie modele pozwalają na uciąg ładunków o kilkudziesięciotonowej masie. Seria Hidra przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych. Ze względu na zróżnicowanie parametrów – zapraszamy do zapoznania się z różnymi propozycjami. Zostały one przygotowane z myślą o potrzebach każdego rodzaju klienta. Co więcej, dostępne w naszym sklepie modele sprzedawane są wraz z niezbędnymi akcesoriami. W przypadku najpopularniejszych wyciągarek hydraulicznych Dragon Winch dostępny jest specjalny model 3D, który ułatwi Państwu wybór. W celu poznania ceny wyciągarek hydraulicznych prosimy o kontakt ze sklepem Dragon Winch. Nasi eksperci pomogą Państwu w dokonaniu odpowiedniego wyboru i dokonają wyceny.


Nowoczesne, niesamowicie wydajne – hydrauliczne wyciągarki Dragon Winch to modele do zadań specjalnych. Odkryj ich możliwości.

Filtry
3990PLN 4990PLN
Zastosowanie
Zasilanie
strona reklama bok
Copyright by DRAGON WINCH 2021. All rights reserved.