Witamy w sklepie DRAGON WINCH

Wyciągarki - Dragon Winch seria Maverick

Poznaj zaawansowaną serię Dragon Winch Maverick. Są to modele o wysokiej wydajności i niezwykłej odporności na niesprzyjające pracy czynniki.


DRAGON WINCH MAVERICK to nowoczesne wciągarki samochodowe, które dzięki zróżnicowanym parametrom
technicznym sprawdzają się zarówno w przypadku aut osobowych i terenowych, jak również niewielkich pojazdów, np.
quadów. Zróżnicowane moce, siły uciągu czy długości liny, pozwalają znaleźć wyciągarki samochodowe dostosowane do
różnych potrzeb. W zestawach z maszynami znajdują się niezbędne do ich użytkowania akcesoria, takie jak haki czy liny,
odznaczające się wysoką wytrzymałością.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i wysokiej jakości komponentów, maszyny będą niezawodne w każdych
warunkach.

Wyciągarki elektryczne z serii MAVERICK dedykowane są do:


- małych i średnich samochodów terenowych,
- lawet,
- quadów,
- pługów.


                    

Wyciągarki elektryczne

Wyciągarki elektryczne wykorzystywane są w wielu sferach życia kierowcy. Mowa tu na przykład o zastosowaniach codziennych – lekkie wyciągarki elektryczne w pojazdach miejskich na wypadek niesprzyjających warunków atmosferycznych lub krytycznej sytuacji podczas podróży poza terenami zabudowanymi. Oczywiście są one także niezwykle popularne w off-roadzie. Odpowiednio dobrana wyciągarka elektryczna jest obowiązkowym elementem wyposażenia samochodu do jazdy w terenie. Poza tym wyciągarki elektryczne stają się obowiązkowym sprzętem w przypadku wyposażenia służb. Na przykład w straży pożarnej stosowane są najbardziej wydajne, niezawodne modele. Dla osób, które szukają wrażeń na wodzie – to także doskonały wybór. Możliwość wciągnięcia łódki na przyczepę to kolejna zaleta wyciągarki elektrycznej. Oczywiście te silniejsze, profesjonalne wyciągarki elektryczne mogą być wykorzystywane także w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, ładunkowych oraz warsztatach mechanicznych. Najwydajniejsze modele wyciągarek elektrycznych z serii Dragon Winch Maverick z pewnością będą się do tego nadawać.

Jak działają wyciągarki elektryczne?

Wyciągarki elektryczne do swojego działania wykorzystują akumulator pojazdu. Dostępne są w dwóch wariantach w zależności od mocy:

  • Wyciągarki elektryczne 12V – podstawowe - niska i średnia moc. Są to wyciągarki elektryczne do quadów i innych niewielkich pojazdów
  • Wyciągarki elektryczne 24V – zaawansowane – wysoka moc. Są to wyciągarki elektryczne do samochodów, które cechują się wysoką masą.

Wykorzystują one prostą konstrukcję – bęben, napędzany silnikiem elektrycznym, nawija linę, która przymocowana jest do wyciąganego przedmiotu, pojazdu, elementu. W zależności od dobranych parametrów dysponują one różnym uciągiem. Uciąg wyciągarki elektrycznej pozwala na przenoszenie materiałów o wadze nawet do kilku ton – w zależności od warunków, mocy, wydajności i innych parametrów.

Wyciągarki elektryczne Dragon Winch serii Maverick – przeznaczenie

W przypadku Dragon Winch serii Maverick mowa o wyciągarkach elektrycznych, które dedykowane są do różnych zadań i są najczęściej wykorzystywane jako:

  • Element wyposażenia lawet – Dragon Winch serii Maverick to modele, które idealnie nadają się do takiego wykorzystania.
  • Wyciągarka elektryczna do pługów – z pewnością taki element wyposażenia będzie pasować idealnie.
  • Wyciągarka elektryczna do quada – Dragon Winch Maverick są przy wysokiej wydajności dosyć lekkie, mogą pasować do niewielkich pojazdów terenowych.
  • Element wyposażenia małego i średniego samochodu terenowego – wysoka wydajność pozwala na uciąg dosyć ciężkich pojazdów.

Ponadto wyciągarki Dragon Winch Maverick dają szansę na dobór odpowiednich parametrów. Są dostępne w kilku wariantach, różniących się między sobą mocą, długością liny oraz siłą uciągu. Przy zakupie wyciągarek  Dragon Winch Maverick otrzymują Państwo także pełen osprzęt – haki, liny. Każda wyciągarka elektryczna Dragon Winch Maverick wykorzystuje podobne innowacje i technologie, które zdecydowanie wyróżniają je na tle konkurencyjnych modeli. To gwarancja niezawodności w każdych warunkach.

Filtry
319PLN 2890PLN
Zastosowanie
Zasilanie
strona reklama bok
Copyright by DRAGON WINCH 2021. All rights reserved.