Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

 1. Szanujemy prywatność Użytkowników odwiedzających nasz sklep i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poufność przetwarzania danych osobowych, w których posiadanie weszliśmy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
  oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).
 1. Kontakt z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. sprawia,
  iż przekazywane są nam dane osobowe takie jak np. imię, nazwisko, adres e-mail, itp.
  Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Użytkownikiem, a naszym sklepem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na przedstawione zapytanie.
 2. Bierne korzystanie z sklepu jest anonimowe i nie wiąże się z podawaniem żadnych danych.
 3. Wszystkie dane, jakie zostaną nam udostępnione pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Nie podlegają one sprzedaży, wymianie itp. Działamy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.
  z 2018 poz. 1000).
 4. W przypadku kontroli z ramienia Urzędu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Urzędu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 5. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego sklepu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości.
 6. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając
  z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

 

Copyrights by DRAGON WINCH 2015. All rights reserved.