DRAGON WINCH


Sequence 01_1

DRAGON WINCH to największy polski producent wyciągarek o globalnym zasięgu. Dzięki dynamicznemu wzrostowi marka zajmuje zasłużoną wysoką pozycję wśród światowych liderów branży wyciągarek. Przedsiębiorstwo szczyci się tradycjami sięgającymi połowy lat 90, gdy Jerzy Woźnicki i Waldemar Tomankiewicz postanowili podjąć współprace.

Łącząc europejską technologię, polską fantazję i pracowitość dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które są w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez profesjonalistów, jednocześnie zaspokajając potrzeby entuzjastów.

Markę DRAGON WINCH tworzą trzy spółki handlowe oraz Fundacja. Siedziba główna, serwis centralny oraz główne centrum badawczo-rozwojowe firmy znajdują się w Balicach/koło Krakowa. Działy handlu, marketingu, eksportu oraz logistyki są zlokalizowane w Bielsku – Białej.

budynek

              

Najlepszym dowodem na doskonałą globalną kooperację jest wybudowana w Chinach fabryka o powierzchni 7000 m2 .Produkcja obejmuje ponad 100 modeli sprawdzonych i wytrzymałych wyciągarek przewidzianych do wielu zastosowań. Linia produktów uwzględnia między innymi: wyciągarki elektryczne, hydrauliczne, przemysłowe, przenośne i ręczne. Oprócz seryjnej produkcji realizujemy indywidualne projekty wyciągarek dedykowane m.in. dla wojska.

Najwyższej klasy specjaliści oraz własne centra badawczo-rozwojowe tworzą rozwiązania, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy na przyszłość, dlatego zaufało nam już blisko 3000 partnerów z ponad 40 krajów.

DW_GIF_Mapka_Mala


Uważnie wsłuchując się w potrzeby Klientów, bezustannie inwestujemy w nasze zaplecze technologiczne i projektowe. Dzięki temu DRAGON WINCH może pochwalić się prestiżowym certyfikatem ISO. Natomiast w 2014 zostaliśmy wyróżnieni Złotym Laurem Konsumenta.

Społeczne zaangażowanie firmy uwidacznia się przez wspieranie sportowców oraz licznych imprez off roadowych. Marka wyróżnia się także w prowadzeniu działalności charytatywnej i społecznej.

FAKTY


diagram dw

PRIO PL

Fundamentem wszystkich podejmowanych działań jest doskonalenie obszarów działalności , które wpływają na jakość i innowacje.

Nadrzędne cele:

  • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzenie wraz z nimi rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb
  • uczciwe wypełnianie warunków umowy, terminowe regulowanie zobowiązań

Zadowolenie klientów jest naszym sukcesem.
                                            Copyright by DRAGON WINCH 2021. All rights reserved.